Partnerství na akcích

Partnerství na akcích
Partnerství nebo sponzoring jsou dnes hojně využívané způsoby podpory začínajících, dobročinných, neziskových nebo jinak prospěšných projektů. Konkrétních možností partnerství u eventů je nepřeberně. Většinou se jedná o partnerství v rámce festivalů, koncertů, sportovních utkání, ale i charitativních záležitostí. Kromě finanční podpory jde v hojné míře i o barterové partnerství, kdy se místo financí na akci podílíme výměnou služeb nebo produktů.

V Dream PRO si myslíme, že každá společnost by se měla zajímat o dění ve svém oboru a v regionu obecně. Proto se i naše agentura zapojuje do veřejného života v roli sponzora či partnera. Jsme partnery regionálních akcí kulturního a volnočasového charakteru, jako jsou např. Pivovarské slavnosti nebo Kroužkofest.

V případě zájmu o partnerství nás kontaktuje na níže uvedený kontakt. Ozveme se Vám a na osobní schůzce probereme možnosti případné spolupráce. Preferujeme blíže poznat partnerské projekty, abychom dosáhli co nejlepších výsledků pro obě strany.

KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Leónard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

Níže jsme připravili informace o připravujících projektech :


Jste vystupující umělec, kapela, moderátor nebo nabízíte zajímavé eventové služby? Zaregistrujte se na našem webu a získejte více vystoupení! Po úspěšné registraci Vás budeme kontaktovat.

Jsem umělec a chci se zaregistrovat