Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Neštěmicích

Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Neštěmicích
Budiž světlo. A budiž zábava. Tato dvě hesla provázela slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v ústeckých Neštěmicích, které se konalo v pátek 1. prosince 2017. Celou akci zaštítila eventová agentura Dream PRO, a všichni byli pro.

Jistě by to celé šlo dělat i bez velkého humbuku. Zmáčknout čudlík, rozsvítit a jde se domu. Ale Dream PRO tým je pro humbuk a zábavu přímo zrozen, navíc ale šlo i o přivítání Vánoc, což parádu přímo vyžaduje!

Přesto, že členové Dream PRO týmu jsou někdy neřízené střely, akce byla naopak řízená až až. A že se bylo na co dívat – kromě toto, že hosty po celou dobu bavil moderátor Zdeněk Lukesle, dorazila také hvězdná Monika Absolonová, talentovaný ústecký zpěvák Daniel Matoušek, vystoupila taneční skupina Freedom, hosté viděli také Diva-Dlo nebo dětský sbor Krtečci ze základní umělecké školy Neštěmice.

I mimo podium si na své přišli ti nejmenší i největší. Hosté navštívili trhy, u stánků s dobrým jídlem a pitím si naplnili pupky, na vlastní obličej poznali, co je to facepaintingnebo se zvěčnili ve fotokoutku. Děti (a někdy i dospělí) se vrhli na Ježíškovu poštu, viděli živý betlém a zvířátka.

Známkou povedené akce byli jak spokojení návštěvníci tak i krásné poděkování starostky Neštěmic paní Yvety Tomkové, která si akci nemohla vynachválit. A to je přesně cílem každé „Dream akce“ – pobavit, potěšit a o vše se postarat. 


Jste vystupující umělec, kapela, moderátor nebo nabízíte zajímavé eventové služby? Zaregistrujte se na našem webu a získejte více vystoupení! Po úspěšné registraci Vás budeme kontaktovat.

Jsem umělec a chci se zaregistrovat


foto
foto
foto
foto
foto
foto