Elly Jay

Elly Jay
Elly Jay je zkušený hudebník, který se pohybuje v hudebním průmyslu více než 20 let. Dříve působil ve Španělsku, Německu, Rakousku a na Slovensku. Elly Jay je nejen zpěvák a pianista, ale také skladatel a producent mnoha žánrů.

Spolupracoval s různými nahrávacími společnostmi z Velké Británie, USA, Německa, České republiky, Austrálie a Jižní Afriky, které se zabývají hudbou do filmů, televizí a reklam. V roce 2016 se zúčastnil prestižní soutěže o nejlepšího pianistu. Soutěž „PIANISTA ROKU“ se konala v Praze pod záštitou společnosti PETROF. Elly Jay se umístil v TOP 9 nejlepších účastníků."

Nabídka pro firemní akce:

1. Klavírní hudební produkce (Pop, Jazz, Swing, Soul, Evergreen - bohatý repertoár), je nutné mít klavír v místě konání; 2 - 3 hodiny

2. Hudební produkce klávesy + zpěv (Pop, Jazz, Swing, Soul, Evergreen - bohatý repertoár); 2 - 3 hodiny

3. Pěvecká show (cca 1 hod.) - zpěv s hudebním podkresem + klávesy (největší světové hity hudebních velikánů jako je Michael Bublé, Lionel Richie, Frank Sinatra, Louis Armstrong, Ray Charles a jiné).

Nabídka pro svatby: 

1. Hudební produkce ke svatebnímu obřadu (cca 30 min před začátkem při příchodu hostů, obřad, gratulace). Svatebčané si můžou vybrat jakoukoliv instrumentální píseň (pokud je vhodná pro hru na klavír/klávesy).

Hraní na klávesy/klavír + možný zpěv.

2. Hudební produkce ke svatebnímu obřadu + hostina / oběd

Obřad a 2 - 3h hraní (klávesy + zpěv) u oběda nebo odpoledne 

3. Hudební doprovod cca 2 - 3h oběd / odpoledne / podvečer (klávesy + zpěv) 

 

 


Jste vystupující umělec, kapela, moderátor nebo nabízíte zajímavé eventové služby? Zaregistrujte se na našem webu a získejte více vystoupení! Po úspěšné registraci Vás budeme kontaktovat.

Jsem umělec a chci se zaregistrovat


foto
foto
foto