Barmanská show

Barmanská show
Tento mladý talentovaný barman má za sebou aktuálně více než dvě stě soutěží v ČR i ve světě, z čehož se umístil na medailových pozicích ve více než polovině případů. V roce 2013 dosáhl Václav stříbrné medaile na Mistrovství světa v Praze a rok předtím bronzové medaile na Mistrovství světa v Pekingu. V roce 2015 pak bronzové mediale na Mistrovství světa v Sofii.

V roce 2014 dále dosáhl bronzové medaile v Kapském městě, kde zároveň dostal ocenění za nejzábavnější show v kvalifikaci.

Šest let za sebou byl Českou barmanskou asociací zvolen Barmanem roku (v letech 2010 - 2015). Na základě těchto výsledků se o něm mluví jako o nejúspěšnějším českém flair barmanovi. Více se dočtete v tabulce úspěchů.

Od roku 2009 pravidelně vystupuje na akcích po celé ČR i zbytku světa, a zúčastnil se mnoha nesoutěžních vystoupení na nejen cateringových událostech. V roce 2012 byl k vidění za pultem známého pražského baru Mazaný Králíček, v letech 2012 až 2013 pak v luxusním pražském baru Maxim Bar.

Nabídka show 

Standard Flair Show

Originální vystoupení v jedné osobě na vlastní hudební set. Délka vystoupení cca 10 až 15 minut. Vystoupení ja zakončeno hotovým koktejlem pro slečnu z publika.

UV Flair Show

Zahrnuje Standardní Flair Show rozšířenou o efekty UV lamp a speciálně upravené vybavení. Vystoupení se koná za minimálního osvětlení a pozornost diváka nejvíce zaujmou zářící lahve a shakery ve vzduchu. Vystoupení je zakončeno koktejlem, který pod UV lampami světélkuje.

Fire Flair Show

Zahrnuje Standardní Flair Show rozšířenou o ohnivé vystoupení. Diváky ohromí set několika hořících lahví souběžně ve vzduchu. Show se koná za sníženého osvětlení. Celé vystoupení je zakončena pliváním ohně.


Jste vystupující umělec, kapela, moderátor nebo nabízíte zajímavé eventové služby? Zaregistrujte se na našem webu a získejte více vystoupení! Po úspěšné registraci Vás budeme kontaktovat.

Jsem umělec a chci se zaregistrovat


foto
foto