Mikulášská

Uděláme vám z mikulášské PEKLO! Ne nebojte se, to je jen jedna z variant. Samozřejmě, že také umíme udělat NEBE. My vlastně umíme COKOLIV. A navíc nás to baví! Víme, že osobní kontakt mezi zaměstnanci je velmi důležitý. A kde jinde hledat společná témata, než nad dovádějícími dítky. Jak to může vypadat?

  • Mikulášská

Do nebíčka nebo do peklíčka? Opravdové peklo jak má být. Kníže Lucifer na trůně, před ním kotel s hříšníkem a okolo syčí síra. Nebo raději do nebe? Krásní andělé, majestátný Mikuláš a vzadu se krčící nenápadný čertík. Záleží, na co svou firmu tipujete.

Zvládneme milou návštěvu Mikuláše, anděla a čerta, kde se dětem rozdají dárečky, icelodenní program pro děti a jejich rodiče. Den bude naplněný kreativními dílničkami, pohádkami, hracími koutky. Můžete se také těšit na vystoupení umělců pro děti a dětskou diskotéku. Skákací hrady, balónky, kouzelníka a soutěže… zkrátka divoká dětská zábava i příjemné dospělácké klábosení. Ať už u vás ve firmě nebo v některé z originálních lokací. Dokážeme udělat mikulášskou tak, aby se bavili velcí i malí a zároveň se vzájemně poznali.

Dokonalé masky, kterým uvěříte i vy. S Andělem budete chtít do nebe a u čerta zapřemýšlíte, zda nemáte v práci nějaký ten vroubek.Pšt! A čistě mezi námi… umíme uspořádat také mikulášskou besídku POUZE PRO DOSPĚLÉ 18+

Tak co, řeknete nám básničku???

Uvedené nabídky jsou pouze orientační pro Vaši představu, vycházející z již námi realizovaných akcí, odpovídající určitému počtu osob. Nabídky nemusí obsahovat všechny požadavky, které na nás budete mít (pronájmy, ubytování, catering, doprava atd.). Přímo pro Vás připravíme cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům (dle počtu osob, výběru programu, techniky, inventáře a dalších specifik).

V případě, že Vám kompletní zajištění nebude vyhovovat, umíme Vám nabídnout zajištění pouze vybraných položek (program, technika, catering). Jsme velmi flexibilní a budeme rádi, když Vám budeme moci splnit jakékoliv přání.

Těšíme se na Vaše zadání, Vaše Dream PRO

Varianty realizace

Bronzový Stříbrný Zlatý
Program: čert, mikuláš, anděl ANO ANO ANO
Dárky pro děti ANO ANO ANO
Produkční činnost ANO ANO ANO
Tiskoviny ANO ANO ANO
Foto, video ANO ANO ANO
Dekorace NE ANO ANO
Večerní program NE ANO ANO
Hostesky NE ANO ANO
Vypracování tematického konceptu NE NE ANO
Kreativní dílničky NE NE ANO
Kulisy NE NE ANO
Atrakce NE NE ANO
Vystoupení umělce NE NE ANO
90 000 Kč 180 000 Kč 260 000 Kč
Poptat Poptat Poptat

Další akce pro dospělé

Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnic

Tohle je vrchol. Vrchol jarních oslav přece! Bez Čarodějnic si konec dubna umí představit...

Městské slavnosti

Městské slavnosti

Ukažte své milované město v tom nejkrásnějším světle! Pochlubte se jaké máte náměstí,...

Firemní večírek

Firemní večírek

A je tu další večírek! Paní z účtárny to rozjíždí na ABBU. IT dojíždí, co zbylo z...

Teambuilding

Teambuilding

Víte, že váš kolega z IT umí saltem přeskočit zeď? Nebo že paní z účtárny skvěle...