Halloween

Obchodní centrum je zahaleno do tmy. Sem tam u nějakého obchodu hoří hřbitovní svíčka. Všude se ozývá děsivé kvílení. Po jezdících schodech se škubavým pohybem pohybují zombie. V mezipatří se prohánějí netopýři. Jestliže zákazník nenakoupí nad 1000Kč je s ním amen. Zubatá si u pokladny už brousí kosu. Její propadlé důlky dokonale dokreslují tuhle mrazivou atmosféru. Nebojte se! Jen jsme se nechali unést.

  • Halloween

Víme, že prvotní zájem je vytvořit z centra lákadlo pro zákazníky, ne strašidelný zámek. Chtěli jsme vám jen ukázat, že fantazie nám skutečně nechybí. A když fantazii spojíte se zkušenostmi, vznikne opravdu velkolepé dílo. Račte se přesvědčit!

Jak tedy jinak originálně pojmout svátek strašidel? Máme spoustu nápadů a rádi se o ně podělíme! Vyzdobíme vám centrum tak, aby se malý nebály a velcí si přišli na své. Umíme od drobných dekorací po velké kulisy a scény.

Oslavu svátku spojíme s psychologií prodeje. Tu ovládáme dokonale. Říkáte si, jak to bude vypadat v praxi? Pomůže nastavit například, soutěže či hru tak, abyste měli zákazníky přesně tam, kde je chcete mít.Takže spokojené s plným vozíkem. Pro malé i velké připravíme kreativní dílničky.Postaráme se o ratolesti vašich zákazníků. Baví nás vyrábět a hrát si. Vydlabeme si dýni, pomalujeme si obličej, vyrobíme masku. S Ježibabou budeme míchat lektvary a také nám prozradíme know how, jak se staví pravé čarodějnocké koště. Navštíví nás kouzelník, který nás naučí pár triků.

U správného Halloweenu nesmí chybět bonbony, soutěže o sladkosti a vyhlášení nejtrašidelnější masky. Sváteční den oživí vtipný moderátor a vystoupení dle libosti. Tak co, půjdete s náma do toho? Nebojíte se?

Uvedené nabídky jsou pouze orientační pro Vaši představu, vycházející z již námi realizovaných akcí, odpovídající určitému počtu osob. Nabídky nemusí obsahovat všechny požadavky, které na nás budete mít (pronájmy, ubytování, catering, doprava atd.). Přímo pro Vás připravíme cenovou nabídku, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům (dle počtu osob, výběru programu, techniky, inventáře a dalších speficik).

V případě, že Vám kompletní zajištění nebude vyhovovat, umíme Vám nabídnout zajištění pouze vybraných položek (program, technika, catering). Jsme velmi flexibilní a budeme rádi, když Vám budeme moci splnit jakékoliv přání.

Těšíme se na Vaše zadání, Vaše Dream PRO

Varianty realizace

Bronzový Stříbrný Zlatý
Program ANO ANO ANO
Technické zajištění ANO ANO ANO
Produkční činnost ANO ANO ANO
Kreativní dílny ANO ANO ANO
Dekorace ANO ANO ANO
Tiskoviny ANO ANO ANO
Foto, video NE ANO ANO
Hostesky NE ANO ANO
Moderátor NE ANO ANO
Vystoupení umělce NE NE ANO
Vypracování tematického konceptu NE NE ANO
Kulisy NE NE ANO
Atrakce NE NE ANO
120 000 Kč 210 000 Kč 360 000 Kč
Poptat Poptat Poptat

Další akce pro děti a mládež

Mikulášská

Mikulášská

Uděláme vám z mikulášské PEKLO! Ne nebojte se, to je jen jedna z variant. Samozřejmě,...

Velikonoce

Velikonoce

"Hody hody do provody, dejte vejce malovaný! Nedáte-li malovaný, dejte aspoň bílý,...

Narozeniny pro obchodní centrum

Narozeniny pro obchodní centrum

VY máte narozky, ale dárky dostanou zákazníci. To je ta nespravedlnost dnešního světa....

Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnic

Pálení čarodějnic, lidový zvyk a netradiční svátek, který se slaví z 30. dubna na...