Výročí firmy

Výročí firmy
Dospěla Vaše společnost k významnému jubileu? Jste na trhu již 5, 10, 15, 20 a více let? Pak je důvod k velkým oslavám. Dnešní trh je složitý, rychle se inovující, konkurenční prostředí dravé. Proto je důležité pečovat neustále nejen o svou stálou klientelu, ale také o kvalitní zaměstnance. Je důležité dát o sobě vědět, že vy jste společnost s tradicí na trhu, firma, která stojí na kvalitních a pevných základech.

Výročí společnosti můžeme oslavit mnoha způsoby a vždy záleží na úhlu pohledu, komu chceme primárně vyjádřit své díky za několikaleté působení. Klientům? Zaměstnancům? Podle toho, se pak plánuje ten nejideálnější event. Je důležité, zvolit vhodný den, místo, doprovodný program a catering. Může se to zdát jednoduché a říkáte si, že takovou akci zvládnete připravit sami? Je to trochu složitější a je důležité se na přípravu podívat do hloubky a uvědomit si, že každý jsme odborníkem ve své profesi a nikdo neumí vše. Kuchař uvaří skvělou svíčkovou, ale obklady v koupelně asi nebudou jeho silnou stránkou. Stejně tak manažer, který pracuje třeba na pozici HR, si už nebude natolik jistý s organizací takového významného eventu.

Pokud si tedy chcete být jistí, že vaše výročí firmy bude uchopeno v těch správných rukách, pak se obraťte na profesionály, kteří mají mnohočetné zkušenosti s pořádáním takových eventů a nezapomenou na žádné důležité detaily, které při opomenutí mohou způsobit i fatální dopad na celou organizaci. Nechte přípravu odborníkům a užijte si výročí své firmy! My jsme Dream a plníme i Vaše sny!

KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Leonard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

Březňák - Den otevřených dveří 2017