Teambuilding

Teambuilding
Víte, že váš kolega z IT umí saltem přeskočit zeď? Nebo, že paní z účtárny skvěle ovládá morseovku? S námi poznáte, že vaše firma je plná skrytých talentů.Že všichni jsme jen obyčejní lidé a když odhodíme pracovní starosti, může to být docela zábava. Spolupráce nás provází každodenním životem, pojďme si ji užíttrochu jinak. Jdeme ne to!

Kdo je ve vaší firmě leader a kdo dotahovač? Kdo stmeluje tým a kdo má plnou hlavu nápadů? Objevte výjimečnost vašich kolegů.

Anebo se na to vyprdněte a prostě si společně užijte pařbu a zábavu! Je to jen na Vás, jakým způsobem se akce pojme!

Táborák s kytarou, nebo ohňostroj? Stany, nebo 5 hvězdičkový hotel?Vyjížďka na koních, nebo motokáry?  Záleží, jak velkou máte představivost (a vysoký budget). Vy máte představu a my zase bohaté zkušenosti a kontakty. Společně vytvoříme něco, na co se nezapomíná.

Outdoorové koloběžky, slaňování, divoká řeka, šifrovačky, noční bojovky, přespání na hradě, workshopy bubnování, chození po žhavých uhlíkách…Chcete tematickou akci? Zavedeme vás do minulosti i budoucnosti. Navštívíme středověk, květinové děti, nebo komunismus. Budeme stavět chýše s Indiány. Zapotíme se v akci s filmovými hrdiny.A co třeba téma týkající se konkrétně vize vaší firmy?

Odreagování, zábava, adrenalin, nebo promyšlený koncept? Sestavíme pro vás, co budete chtít. Důležité pro nás je, abyste si to pořádně užili a jeli domů s pozitivním zážitkem.

Dokážeme vám, že teambuilding není jen povinná akce. Je to čas, kde zkusíte spoustu nových aktivit, dozvíte se zajímavé věci,překonáte sami sebe a hlavně poznáte své kolegy. Už máte nápad, jak bude vypadat ten váš? Neváhejte se na nás obrátit.

KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Leonard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

Březňák - Den otevřených dveří 2017