Grand opening

Grand opening
Grand opening neboli slavnostní otevření je významná událost při oficiálním oznámení zahájení nové činnosti, nového provozu. Tato akce by neměla být podceňována, naopak bychom na ni měli klást velký důraz. Grand opening nám může přinést spoustu nových důležitých kontaktů, vlastně nám otvírá dveře do pracovního prostředí, do kterého nově vstupujeme.

V závislosti na povaze provozovny či činnosti může být atmosféra podpořena mnohým doprovodným programem, slavnostními ceremoniemi jako jsou odhalení provozu, přestřižení symbolické pásky a v neposlední řadě dobrým a zajímavým cateringem. Důležitá je také komunikace před Grand openingem s médii a výstupy v médiích po slavnostním otevření.

V rámci Grand openingu můžeme pozvaným hostům představit již částečně či plně fungující provozovnu, vyzdvihnout výjimečné skutečnosti, které nabízíme a které nás mohou dělat jedinečnými.

Pokud tedy plánujete slavnostní otevření nové výrobní haly, nové provozovny či jiných prostor my jsme ti praví, kteří mají s Grand opening ceremony mnoho zkušeností, my jsme ti, kteří se postarají o profesionální a zajímavý slavnostní event uvedení nového provozu na trh.

Podívejte se do naší video či fotogalerie, kde Vám v několika vizualizacích představíme detailněji naši práci.

Neváhejte nás kontaktovat.

KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Leonard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

foto
foto
foto
foto
foto
foto
Březňák - Den otevřených dveří 2017