Family day

Family day
Family day je stále oblíbenějším firemním setkáním, kdy akce není organizována jen pro zaměstnance firmy, ale i pro jejich rodinné příslušníky. Díky tomu se lidé více poznají a do mnohdy fádního pracovního prostředí to vnese nový náboj. Zorganizujeme Vám family day se vším všudy tak, aby se nikdo nenudil a všichni chtěli akci zopakovat.

Family day, Dětské dny, Dny otevřených dveří - pro právě tyto akce pořádat? Je to jedinečná a ideální příležitost k setkání vašich zaměstnanců nebo potencionálních obchodních partnerů. Navíc, jestliže pořádáte tento event v prostorách Vaší firmy, je zde jedinečná příležitost k ukázání firemních prostor návštěvníkům - rodinným příslušníkům, obchodním partnerům. A to jak od pár desítek pozvaných až po tisíce účastníků pracující pro velké společnosti.

Firemní family day je skvělou příležitostí jak poděkovat zaměstnancům za celoroční práci, nabídnout jim volnočasové aktivity a představit zaměstnavatele jako přítele. Firemní family day je také skvělou příležitostí jak rodinným příslušníkům zaměstnanců představit jejich pracovní prostředí a seznámit je s náplní jejich práce.

Touto firemní akcí pořádanou speciálně pro Vaše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, utužujete jejich mezipersonální vztahy. Kde jinde by si mohl zahrát fotbal např. skladník s vedoucím personálního oddělení? 

Rodinný den pro Vaše zaměstnance a jejich rodinné příslušníky. Stačí si pouze vybrat to nejlepší téma, hudební podkres nebo doprovodný program a ta nejlepší akce ve Vaší firmě může začít. 

KONTAKTNÍ OSOBA

Klára Leonard
M: +420 777 733 397
E: leonard@dreampro.cz

foto
foto
foto
foto
foto
foto
Březňák - Den otevřených dveří 2017