Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Neštěmicích

Budiž světlo. A budiž zábava. Tato dvě hesla provázela slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v ústeckých Neštěmicích, které se konalo v pátek 1. prosince 2017. Celou akci zaštítila eventová agentura Dream PRO, a všichni byli pro.

  • Slavnostní rozsvícení vánočního stromečku v Neštěmicích
  • foto
  • foto
  • foto
  • foto
  • foto
  • foto

Jistě by to celé šlo dělat i bez velkého humbuku. Zmáčknout čudlík, rozsvítit a jde se domu. Ale Dream PRO tým je pro humbuk a zábavu přímo zrozen, navíc ale šlo i o přivítání Vánoc, což parádu přímo vyžaduje!

Přesto, že členové Dream PRO týmu jsou někdy neřízené střely, akce byla naopak řízená až až. A že se bylo na co dívat – kromě toto, že hosty po celou dobu bavil moderátor Zdeněk Lukesle, dorazila také hvězdná Monika Absolonová, talentovaný ústecký zpěvák Daniel Matoušek, vystoupila taneční skupina Freedom, hosté viděli také Diva-Dlo nebo dětský sbor Krtečci ze základní umělecké školy Neštěmice.

I mimo podium si na své přišli ti nejmenší i největší. Hosté navštívili trhy, u stánků s dobrým jídlem a pitím si naplnili pupky, na vlastní obličej poznali, co je to facepaintingnebo se zvěčnili ve fotokoutku. Děti (a někdy i dospělí) se vrhli na Ježíškovu poštu, viděli živý betlém a zvířátka.

Známkou povedené akce byli jak spokojení návštěvníci tak i krásné poděkování starostky Neštěmic paní Yvety Tomkové, která si akci nemohla vynachválit. A to je přesně cílem každé „Dream akce“ – pobavit, potěšit a o vše se postarat. 

Další akce pro města a obce

Pivní slavnosti

Pivní slavnosti

Nechte si zajistit pivní slavnosti od profesionálů s bohatými zkušenostmi a spoustou...

Narozeniny pro obchodní centrum

Narozeniny pro obchodní centrum

VY máte narozky, ale dárky dostanou zákazníci. To je ta nespravedlnost dnešního světa....

Halloween

Halloween

Obchodní centrum je zahaleno do tmy. Sem tam u nějakého obchodu hoří hřbitovní svíčka....

Vinobraní

Vinobraní

Neotálejte a připravte se na podzimní radovánky v plné zbroji. Vinobraní je jednou...